Jinjer

Data wydarzenia:
2018-06-18, godz. 18:30
Bilety:
50,00 zł (przedsprzedaż)
60,00 zł (w dniu wydarzenia)
Sprzedaż biletów:
https://sklep.knockoutprod.net/

Knock Out Productions prezentuje koncert Jinjer w roli headlinera!

Bilety kolekcjonerskie już teraz dostępne na: https://sklep.knockoutprod.net

JINJER (Ukraina) groove metal, metalcore, death metal, nu metal:

Lubią u nas grać, co nie dziwi, bo muzyka Jinjer przyjmowana jest przez fanów w Polsce entuzjastycznie. Ukraińska grupa dała u nas już całkiem sporo koncertów i niedalekiej przyszłości ich liczba zwiększy się o kolejne występy. Bo najpierw zaprezentują się jako support Arch Enemy, by potem zagrać w charakterze głównej gwiazdy.

Biografia ukraińskiej formacji jest już dość dobrze znana w Polsce. Przypomnijmy pokrótce, że Jinjer powstał w Doniecku w 2009 roku z inicjatywy gitarzysty Dmitrija Oksena. Muzyka była zarówno pasją, jak i środkiem do oderwania się od przygnębiającej rzeczywistości, naznaczonej wojną na Ukrainie. W obecnym wcieleniu kapeli Dmitrija nie ma, są za to znakomita frontwoman Tatiana Shmailyuk, na gitarze gra Roman Ibramkhalilov, bas obsługuje Eugene Abdiukhanov, a zestaw perkusyjny okłada Vlad Ulasevich. Ten ostatni jest w Jinjer od 2016 roku.

Jinjer, choć wsadza się go z uporem maniaka do metalcore'owej szufladki, najlepiej czuje się z wielkim wyczuciem, mieszając elementy różnych gatunków (djent, jazz, funk, reggae, progmetal). Na koncie zespołu są trzy płyty studyjne. Dwójka, "Cloud Factory", wydana pierwotnie własnym sumptem w 2014 roku, jest dostępna ponownie za sprawą Napalm Records, wydawcy Jinjer.

Sprawdź, jeśli lubisz: Lamb Of God, Guano Apes, Killswitch Engage, Pantera, Gojira...

http://jinjer-metal.com
https://www.facebook.com/JinjerOfficial
https://www.youtube.com/watch?v=c-vhrv-1Ctg

Data publikacji: