Walentynkowa sesja zdjęciowa

Z okazji zbliżającego się Święta Zakochanych zapraszamy Cię wraz z drugą połówką do udziału w walentynkowej sesji zdjęciowej!

Data wydarzenia:
2019-02-09, godz. 18:00
Bilety:
wstęp wolny

W sobotę, 9 lutego od godz. 18:00, czekamy na Was w specjalnie zaaranżowanym na tę okazję studiu fotograficznym w Firleju. Wykonamy Wam klasyczne, wspólne zdjęcia.

Zachęcamy Was do wzięcia udziału w walentynkowym eksperymencie fotograficznym. Istnieje teoria, według której ludzie wraz z upływem lat upodabniają się do siebie fizycznie. "W badaniach udało się ustalić, że podobieństwo do siebie było tym większe, im partnerzy byli bardziej ze sobą szczęśliwi, im ich związek był bardziej udany. Jak to wytłumaczyć? Bogdan Wojciszke, psycholog, sugeruje, że przyczyna może leżeć w podobnych emocjach, które para przeżywa na przestrzeni lat. Emocje, mające pewne wzorce mimiczne, przeżywane przez wiele lat, odciskają piętno na naszej skórze i z czasem partnerzy zaczynają mieć podobny wyraz twarzy." Esperyment będzie polegał na na złączeniu powstałych portretów w kolaż - pół twarzy kobiety i pół twarzy mężczyzny. Przykładowe zdjęcia zamieszczamy w wydarzeniu. Dzięki powstałym kolażom będziecie mogli zobaczyć w jakim stopniu jesteście do siebie podobni :)

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Wykonane zdjęcia zostaną przesłane na podane przez uczestników adresy mailowe.

Sesję wykona Róża Szer!

Wydarzenie na Facebooku!

Data publikacji: