Spotkanie informacyjne z cyklu Teraz Ty!

Data wydarzenia:
2019-11-22, godz. 18:00
Bilety:
wstęp wolny

Teraz Ty! to cykl spotkań odbywających się w Kawiarni Sąsiedzkiej, które skupiają się na aktywizacji naszych sąsiadów. Tematem przewodnim są pasje i zainteresowania uczestników.

W ubiegłym sezonie skupiliśmy się, na stworzeniu przyjaznej przestrzeni do wspólnych spotkań i rozmów przy kawie i herbacie, proponując jednoczenie różne formy aktywności - warsztaty, wieczorki poetyckie, wernisaże. W tym sezonie chcemy pójść o krok dalej i programowanie tych wydarzeń powierzyć Sąsiadom - teraz to oni będą animatorami tego miejsca, prowadzącymi warsztaty, dyskusje.

Warsztaty odbywające się w Kawiarni od poniedziałku do piątku w godzinach 13:00 - 15:00 są prowadzone przez naszych gości - to oni proponują temat, ustalają grafik i wzajemnie inspirują się do twórczego spędzania czasu.

Od września z powodzeniem wyplatamy papierową wiklinę, uczymy się quillingu, szyjemy kwiaty, barwimy papier listowy, robimy świeczniki a wszystko to pod okiem sąsiadów.

Chcemy się nadal rozwijać, wymieniać doświadczenia, uczyć nowych rzeczy, słuchać ciekawych historii dlatego zapraszamy wszystkich ludzi z pasją na spotkanie 22/11. Przyjdź, poznaj nas, podziel się swoim hobby, wpisz się w grafik i inspiruj swoje najbliższe otoczenie.

Podróżujesz? Kolekcjonujesz znaczki? Zbierasz przepisy na ciasto drożdżowe? Malujesz? Piszesz? A może znasz haft matematyczny? Czekamy na Ciebie!
Twórz z nami najbardziej sąsiedzką kawiarnie w Twojej okolicy.

Więcej o wydarzeniu: na Facebook

Data publikacji: