Przedświąteczna wymiana oraz pchli targ sąsiedzki w Firleju

Podczas grudniowej wymiany na pewno znajdziesz mnóstwo drobiazgów: ozdoby choinkowe, stroiki na stół, rękodzieła, książki, dodatki i biżuterię, które sprawią radość twoim bliskim!

Data wydarzenia:
2018-12-15, godz. 12:00
Bilety:
wstęp wolny

Święta za pasem, więc staramy się wprowadzić do domów specjalny nastrój. Spotykamy się z przyjaciółmi i rodziną. Zaczynamy myśleć o pomysłach prezentowych. Podczas grudniowej wymiany na pewno znajdziesz u nas mnóstwo drobiazgów: ozdoby choinkowe, stroiki na stół, rękodzieła, książki, dodatki i biżuterię, które sprawią radość twoim bliskim!

Po raz kolejny zapraszamy na znane już strefy PCHLEGO TARGU, gdzie sprzedajemy przedmioty w dobrym stanie za rozsądne pieniądze oraz WYMIANY, gdzie zostawiamy przyniesione rzeczy i bierzemy coś w zamian. Oprócz tego, szykujemy dodatkowe świąteczne atrakcje - warsztaty prezentowe, loterię z nagrodami czy organizowaną przez uczniów liceum zbiórkę na rzecz zwierzaków ze schroniska TOZ we Wrocławiu. A to jeszcze nie wszystko! Będziemy was informować na bieżąco:)

Przyjdź i spraw komuś lub sobie miły prezent, porozmawiaj z nami, napij się kawy, zjedz kawałek ciasta i przede wszystkim baw się dobrze!

Jeśli chcesz zarezerwować stolik napisz maila na adres kawiarnia.w.firleju@gmail.com lub zadzwoń: 733687806.

FB: Przedświąteczna wymiana oraz pchli targ sąsiedzki w Firleju

Kawiarnia Sąsiedzka w Firleju

Data publikacji:
Kategoria wydarzenia: Kawiarnia Sąsiedzka