FIRLEJ - Koncerty-Edukacja-Wystawy

Trwa wczytywanie danych ...

 
HOME Program
OTWARTA WYMIANA SĄSIEDZKA ORAZ PCHLI TARG

Otwarta Wymiana Sąsiedzka oraz Pchli Targ

Data: 16 Września 2017
Godzina: 12:00
Wstęp: 0,00 PLN
 

Spotykamy się już czwarty raz w Firleju na Wymiane i Pchlim Targu Sąsiedzkim :)

Masz w swoich szafach, na regałach, w piwnicach lub na strychu rzeczy, z których nie korzystasz, a wydaje Ci się, że komuś innemu mogłyby się spodobać?
Prawdopodobnie odpowiedź jest twierdząca (bo kto z nas nie ma :))

Kawiarnia Sąsiedzka w Firleju oraz Przestrzeń Otwarta zapraszają na odbywającą się w każdą trzecią sobotę miesiąca OTWARTĄ WYMIANĘ SĄSIEDZKĄ!

Jeśli do tej pory nie miałeś pojęcia co zrobić z przedmiotami, które Ci się znudziły, ale dalej są w dobrym stanie, mamy dla Ciebie rozwiązanie.

Otwarta Wymiana Sąsiedzka oraz Pchli Targ to organizowane wraz z Przestrzenią Otwartą miejsce dla obrotu ubraniami, książkami, płytami czy kwiatami. Przedsięwzięcie to opiera się na idei wprowadzenia nowej formy nabywania rzeczy, zaprzestania niepotrzebnego ich gromadzenia oraz możliwości dzielenia się i pomagania. Akcja odbywa się pod hasłem “przyjdź, wymień, zostaw”, gdyż odzieżowe nadwyżki przekazane zostaną organizacjom niosącym pomoc potrzebującym.

W strefie Pchlego Targu można sprzedać ubrania/książki/buty/i inne przedmioty w stanie bardzo dobrym i w przyjaznych cenach.
W strefie Wymiany można zostawić ubrania/książki/buty/ i inne oraz zabrać ze sobą to, co wpadło Ci w oko. Ze strefy wymiany można coś wziąć nawet jak nic tam nie przyniesiesz.

Dodatkowo przez cały dzień będzie czynna Kawiarnia Sąsiedzka.

Przychodźcie więc całymi rodzinami (pojedynczo bądź w parach - wedle uznania) i poznajcie swoich sąsiadów, bliskich i tych trochę dalszych, przy okazji odgracając swoje przestrzenie i być może zyskując nowe bezcenne przedmioty ;)

Udział w wymianie jest bezpłatny.
Wszelkie zapytania oraz zapisy proszę kierować na maila kawiarnia.w.firleju@gmail.com. Zapisy obowiązują jedynie na strefę Pchlego Targu :)
albo dzwonić 733687806

Do zobaczenia!

Galeria

Kalendarz wydarzeń

Społeczność