FIRLEJ - Koncerty-Edukacja-Wystawy

Trwa wczytywanie danych ...

 
HOME Program KONCERTY
WYDARZENIE CYKLICZNE: STAND-UP NA WROCKU: REJENT, POPEK, FELIGA

Wydarzenie Cykliczne: Stand-up na Wrocku: Rejent, Popek, Feliga

Data: 11 Grudnia 2017
Godzina: 20:00
Wstęp: 30,00 PLN
 

Już w drugi poniedziałek grudnia zapraszamy Was na wieczór pełen stand-upowych wrażeń! Aż 3 komików przyjedzie na świdnicką 12 i sprawi, że wyjdziecie z uśmiechem na twarzy. Dostarczą wam energii na cały tydzień! A będą to:


Sebastian Rejent - Komik, miłośnik komedii stand-upowej i pracy twórczej. Uwielbia stać na scenie, często też się po niej porusza. Pisał, występował, współpracował m. in. z Comedy Central, Grupą ATM, agencją artystyczną Antrakt i agencją reklamową Saatchi & Saatchi. Od lat, niczym w skeczu Monty Pythona, szuka żartu idealnego, jeszcze mu się to nie udało, natomiast trzykrotnie żartem sprawił, że ktoś się posikał ze śmiechu... i nie było to dziecko. Sukces.


Piotr Popek - człowiek najbardziej pogodzony z samym sobą. Tajemnicza ekstrawagancja przełamana ostrym niebrania jeńców na scenie. Super gość. Znany takźe jako Popas, więc śmiechu będzie też po pas.


Gaweł Feliga - Występował w Comedy Central. W Przyjaciółkach grał człowieka rozmawiającego przez telefon. Raczej nie jest złym człowiekiem, mimo że był w telewizji. Sceptyczny, trochę mizantrop; próbuje ukryć ten fakt opowiadając żarty o tym jak bardzo jesteśmy zgubieni. Lubi mówić o języku, muzyce i konsumpcji. Bardziej bebop, niż smooth jazz i na pewno rap, nie szanty. Nie boi się poruszać tematów trudnych i kontrowersyjnych. Obecnie (dokładnie w tym momencie) pisze żart o sałatce colesław.

Na imprezie przewidujemy też open mic. Chętnych zapraszamy do zgłaszania się w poście pod wydarzeniem.

Wjazd 25/30 zł

Kalendarz wydarzeń

Społeczność