FIRLEJ - Koncerty-Edukacja-Wystawy

Trwa wczytywanie danych ...

 
HOME Program
OTWARTA WYMIANA SĄSIEDZKA ORAZ PCHLI TARG

Otwarta Wymiana Sąsiedzka oraz Pchli Targ

Data: 18 Listopada 2017
Godzina: 12:00
Wstęp: 0,00 PLN
 

Spotykamy się po raz kolejny w Firleju na Wymianie i Pchlim Targu Sąsiedzkim :)

Masz w swoich szafach, na regałach, w piwnicach lub na strychu rzeczy, z których nie korzystasz, a wydaje Ci się, że komuś innemu mogłyby się spodobać?
Prawdopodobnie odpowiedź jest twierdząca (bo kto z nas nie ma :))

Kawiarnia Sąsiedzka w Firleju oraz Przestrzeń Otwarta zapraszają na odbywającą się w każdą trzecią sobotę miesiąca OTWARTĄ WYMIANĘ SĄSIEDZKĄ!

Jeśli do tej pory nie miałeś pojęcia co zrobić z przedmiotami, które Ci się znudziły, ale dalej są w dobrym stanie, mamy dla Ciebie rozwiązanie.

Otwarta Wymiana Sąsiedzka oraz Pchli Targ miejsce dla obrotu ubraniami, książkami, płytami czy kwiatami. Przedsięwzięcie to opiera się na idei wprowadzenia nowej formy nabywania rzeczy, zaprzestania niepotrzebnego ich gromadzenia oraz możliwości dzielenia się i pomagania. Akcja odbywa się pod hasłem “przyjdź, wymień, zostaw”, gdyż odzieżowe nadwyżki przekazane zostaną organizacjom niosącym pomoc potrzebującym.

W strefie Pchlego Targu można sprzedać ubrania/książki/buty/i inne przedmioty w stanie bardzo dobrym i w przyjaznych cenach.
W strefie Wymiany można zostawić ubrania/książki/buty/ i inne oraz zabrać ze sobą to, co wpadło Ci w oko. Ze strefy wymiany można coś wziąć nawet jak nic tam nie przyniesiesz.

Dodatkowo przez cały dzień będzie czynna Kawiarnia Sąsiedzka oraz nowo otwarty bar Awaria Prądu!

Przychodźcie więc całymi rodzinami (pojedynczo bądź w parach - wedle uznania) i poznajcie swoich sąsiadów, bliskich i tych trochę dalszych, przy okazji odgracając swoje przestrzenie i być może zyskując nowe bezcenne przedmioty ;)

Udział w wymianie jest bezpłatny.
Wszelkie zapytania oraz zapisy proszę kierować na maila kawiarnia.w.firleju@gmail.com
albo dzwonić 733687806

Do zobaczenia!

Galeria

Kalendarz wydarzeń

Społeczność