FIRLEJ - Koncerty-Edukacja-Wystawy

Trwa wczytywanie danych ...

 

W obu salach znajdują się podwyższone sceny, na których można ulokować stanowisko Dj-skie. Na sali widowiskowej możemy zapewnić  profesjonalne oświetlenie. Mamy  reflektory, ruchome głowice i inne światła koncertowe, które mogą dodać imprezie wyjątkowego klimatu. Nagłośnienie sprawi, że muzyka brzmieć będzie wyjątkowo czysto a uczestnicy poczują się jak na prawdziwym koncercie. Wystarczy przygotować swojego laptopa z playlistą  i jednym ruchem wpiąć się w głośniki. Szczegły pod numerem telefonu: 71 795 66 67. (Więcej)

 

Przyszła wiosna a wraz z nią ruszyła kawiarenka w Firleju!

Klub Firlej, działający przy ul. Grabiszyńskiej 56, otwiera nową przestrzeń idealnie nadającą się do spędzania wolnego czasu, przyjacielskiej rozmowy, czytania prasy. Wszystko za sprawą Kawiarenki Sąsiedzkiej, która od środy do soboty otwiera swoje drzwi dla gości. Będzie można skorzystać w niej domowej roboty kanapek, ciastek,  także napić się pysznej kawy. Kawiarnia stanowi jednocześnie miejsce wymiany książek, plakatów i kwiatów.

 

 

Wrocławski Teatr Młodych zaprasza na fantastyczne LETNIE półkolonie!

Półkolonie trwają pięć dni, podczas których dzieci odkryją i rozwiną swoje pasje. Poznają świat muzyki, tańca i śpiewu, dziennikarstwa, sportu oraz swoje rodzinne Miasto Wrocław. A wszystko to w formie doskonałej, kreatywnej zabawy! (Więcej)

 
01 / 06

Spotkanie autorskie ze Stefanem Skąpskim

1 czerwca 2017 zapraszamy do Klubu Firlej na spotkanie autorskie z poetą Stefanem Skąpskim! Będzie to okazja do rozmowy z autorem, zadania pytań oraz zdobycia podpisu z dedykacją.

03 / 06

Wydarzenie cykliczne: DOLNOŚLĄSKA GIEŁDA FONOGRAFICZNA

Dolnośląska Giełda Fonograficzna to cykliczne wydarzenie kulturalne, które odbywa się zawsze w pierwszą sobotą miesiąca, w godzinach od 13 do 15.

05 / 06

Koncert: UGLY KID JOE

Hard rockowa grupa Ugly Kid Joe w Polsce! Twórcy kultowych albumów „As Ugly as They Wanna Be” oraz „America's Least Wanted” przyjadą do naszego kraju promować wydaną w 2015 roku płytę „Uglier Than They Used Ta Be”. 

06 / 06

Wydarzenie cykliczne: KLUB REALIZATORÓW FILMOWYCH

Klub Realizatorów Filmowych zaprasza na kolejny pokaz filmów amatorskich!

10 / 06

Koncert: ROTTING CHRIST

Klub Firlej, Knock Out Productions oraz Left Hand Sounds prezentują koncert Rotting Christ! Legenda greckiej sceny metalowej będzie w tym roku obchodzić 30. rocznicę powstania formacji.

17 / 06

Koncert: KAMAN/KONIKIEWICZ

Kaman/Konikiewicz - wrocławska premiera koncertowa płyty "Opat Qwety". Legenda alternatywy Krzysztof "Kaman" Kłosowicz zagra w ramach Pikniku Sąsiedzkiego w Klubie Firlej! Wstęp wolny!

12 / 10

Koncert: BROTHER FIRETRIBE FEAT. EMPPU VUORINEN (Nightwish guitarist)

Klub Firlej oraz Knock Out Productions prezentuje koncert hard-rock’owej grupy Brother Firetribe! Będzie to jedyny występ grupy w naszym kraju w trakcie trwania jesiennej trasy koncertowej po Europie.

24 / 11

Koncert: COUNTERPARTS

Firlej oraz Winiary Bookings zapraszają na koncert kanadyjskiej załogi melodic hardcore'owej Counterparts! Zespół, który planuje w tym roku premierę nowej płyty zagra we Wrocławiu jeden z dwóch koncertów w Polsce!

Kalendarz wydarzeń

Społeczność