FIRLEJ - Koncerty-Edukacja-Wystawy

Trwa wczytywanie danych ...

 
HOME Koncerty
OTWARTA WYMIANA SĄSIEDZKA ORAZ PCHLI TARG - EDYCJA ŚWIĄTECZNA

Otwarta Wymiana Sąsiedzka oraz Pchli Targ - edycja świąteczna

Data: 17 Grudnia 2017
Godzina: 12:00
Wstęp: 0,00 PLN
 

Święta za pasem! A co, gdyby zrobić porządki trochę wcześniej, sprawdzić stan łańcuchów, światełek i bombek? Przyjść powymieniać się pięknymi ozdobami albo sprzedać własne rękodzieła? Zapraszamy na grudniową Otwartą Wymianę Sąsiedzką oraz Pchli Targ - edycja świąteczna.

Zasady pozostają niezmienne: 

W strefie Pchlego Targu można sprzedać ubrania/książki/buty/i inne przedmioty (czyt. ozdoby :)) w stanie bardzo dobrym i w przyjaznych cenach.
W strefie Wymiany można zostawić ubrania/książki/buty/ i inne oraz zabrać ze sobą to, co wpadło Ci w oko. Ze strefy wymiany można coś wziąć nawet jak nic tam nie przyniesiesz.

UWAGA! Wyjątkowo grudniowa wymiana odbędzie się, nie w sobotę, lecz w NIEDZIELĘ, w godzinach 12:00 - 15:00!

Zapraszamy sąsiadów bliższych i dalszych, z rodzinami i przyjaciółmi ;) Poznajmy się jeszcze lepiej, przewietrzmy nasze szafy i piwnice, wymieńmy się miłym słowem!

W ramach świątecznej edycji przewidywane są dodatkowe atrakcje! (TBA)
------------------------
Otwarta Wymiana Sąsiedzka oraz Pchli Targ to miejsce dla obrotu ubraniami, książkami, płytami czy kwiatami. Przedsięwzięcie to opiera się na idei wprowadzenia nowej formy nabywania rzeczy, zaprzestania niepotrzebnego ich gromadzenia oraz możliwości dzielenia się i pomagania. Akcja odbywa się pod hasłem “przyjdź, wymień, zostaw”, gdyż odzieżowe nadwyżki przekazane zostaną organizacjom niosącym pomoc potrzebującym.

Udział w wymianie jest bezpłatny.
Wszelkie zapytania oraz zapisy proszę kierować na maila kawiarnia.w.firleju@gmail.com
albo dzwonić 733687806

Kalendarz wydarzeń

Społeczność