FIRLEJ - Koncerty-Edukacja-Wystawy

Trwa wczytywanie danych ...

Rodzina z Grabiszyńskiej-warsztaty plastyczne

Data: 18 Kwietnia 2018
Godzina: 17:00
Wstęp: 0,00 PLN
 

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnych warsztatach plastycznych odbywających się w każdą środę w Kawiarni Sąsiedzkiej. Podczas warsztatów zmierzymy się z wyzwaniem, jakim jest malowanie realistycznego portretu przy użyciu profesjonalnych akcesoriów malarskich oraz technik kopiarskich. Zajęcia są otwarte dla każdego - z wielką radością powitamy całe rodziny. 

Jak przygotować się do zajęć? Materiały i akcesoria będą na Was czekać. Warsztaty są bezpłatne, odbywają się w każdą środę w godz. od 17:00 do 20:00 (cykl warsztatów rozpoczynamy 14. lutego). Można dołączyć w dowolnym momencie i przyjść na wybrane spotkania. Na miejscu uczestnicy otrzymają czarno-białe wydruki przedstawiające wizerunki dawnych mieszkańców Wrocławia - jednak jeśli to możliwe, zachęcamy do przynoszenia własnych czaro-białych wydruków lub kserokopii - prosimy aby zdjęcie twarzy na wydruku było jak największe. 
✄✄✄
Warsztaty są kontynuacją projektu „Portret - Rodzina z Grabiszyńskiej”, który tak bardzo spodobał się mieszkańcom Wrocławia w 2017 roku. Dzięki tym doświadczeniom, możemy wierzyć że 2 edycja skradnie serca uczestników.

Zapraszamy!

Na warsztaty można się zapisywać - napisz wiadomość na kawiarnia.w.firleju@gmail.com - lub po prostu przyjść.

Kalendarz wydarzeń

Społeczność