FIRLEJ - Koncerty-Edukacja-Wystawy

Trwa wczytywanie danych ...

Multi-Culti PARTY vol. 2

Data: 24 Lutego 2018
Godzina: 20:30
Wstęp: 20,00 PLN
 

Po wielkim sukcesie Multi-Culti Party ponad rok temu, koalicja Wrocław Wita Uchodźców znów pragnie zaprosić Was do wspólnej zabawy na swoim beneficie. W programie muzyka na żywo, świetni DJ-e, tańce, pyszne jedzenie, loteria fantowa z super nagrodami i hulanki do rana!

Wstęp: 20 zł


Uwaga! Dla osób, które pojawią się z pieczątką z benefitu na Manifę, odbywającego się tego samego wieczoru w klubie Czuła jest noc - wstęp: 10 zł.

Cały dochód z imprezy przekażemy uchodźcom z Brześcia, miejscowości przy granicy polsko-białoruskiej, za pośrednictwem zaprzyjaźnionej organizacji Human Constanta, aktywnie działającej na rzecz praw człowieka na Białorusi.

CO W PROGRAMIE?

19:00 - Wernisaż wystawy #Witamy organizowanej przez wrocławską grupę Amnesty International
Rybak, który bierze udział w operacjach poszukiwawczo-ratowniczych, rolnik, który dzieli się jedzeniem z uchodźcami, i 84-letnia Aimilia, która od lat przyjmuje uchodźców u brzegów wyspy... To tylko kilkoro z bohaterów, o których opowiada wystawa. Są nimi mieszkańcy greckiej wyspy Lesbos, swoją codzienną pracą demonstrujący solidarność z uchodźcami.

20:30 - PODWÓRKOWA SAMBA WROCŁAW
Grupa, która od lat na wrocławskich ulicach wybija rytmy oporu i zagrzewa do walki o nasze wspólne prawa
fb: https://www.facebook.com/samba.wro/

21:30 - KUMBIA MAĆ
Cumbia narodziła się na Wybrzeżu Karaibskim z połączenia muzycznych i kulturowych tradycji rdzennych mieszkańców Kolumbii oraz niewolników z Afryki i Hiszpanii przywiezionych na te tereny w czasach kolonialnych. Ten rodzaj muzyki jest bardzo popularny w Ameryce Łacińskiej, a dziś również poza nią, głównie w Europie.
Kumbia mać to wrocławski zespół grający cumbię w stylach pochodzących z Argentyny, Kolumbii, Peru i Chile. Grają w nim muzycy z Chile, Hiszpanii, Polski i Francji.
fb: https://www.facebook.com/kumbiamac/

23:00 - DJ DOTYK DŹWIĘKIEM
fb: https://www.facebook.com/Dj-Dotyk-Dźwiękiem-3120…/

... a także muzyczne niespodzianki!

 

Kalendarz wydarzeń

Społeczność