FIRLEJ - Koncerty-Edukacja-Wystawy

Trwa wczytywanie danych ...

Wydarzenie Cykliczne: Stand-up na Wrocku: Van Bendler & Sztejmiec & Jaksa Jakszewicz

Data: 23 Listopada 2017
Godzina: 20:00
Wstęp: 25,00 PLN
 

Stand-up na Wrocku to cykl imprez odbywających się w Klubie Firlej w ramach kultowego Komediowego Międzynarodowego Festiwalu Wrocek. Każda impreza to ponad dwie godziny doskonałej rozrywki w klimacie stand-up comedy w wykonaniu najlepszych polskich komików.

Wystąpią:

Adam Van Bendler – powraca z jeszcze bardziej soczystym materiałem! Garbus w czapce, którego oglądaliście na największych scenach w Polsce i telewizji, ma dla Was świeżą porcję wspomnień i obserwacji w krzywym zwierciadle. Dowiemy się między innymi dlaczego warto wstrzymać się z operacjami plastycznymi i samobójstwem oraz jak bardzo zdesperowanym trzeba być, żeby kupić mołdawskie prawo jazdy. Jest nawet niewielka szansa, że powie coś mądrego. Ale poczekajmy...

Sławek Sztejmiec – od 2013 roku zakochany (ze wzajemnością) w stand-upie i improwizacji. Występował na wielkich i pełnych salach, ale i dla ośmiu osób przy lodówkach z browarami. Pracował w korporacjach, ministerstwach i firmie elektroenergetycznej, ale to na scenie czuje się jak w domu. Uwielbia opowieści, w trakcie występów zamienia szarą rzeczywistość w barwne historie.

Arkadiusz Jaksa Jakszewicz – członek grupy Stand-up Warmia. Miłośnik historii... zabawnych historii. W życiu czuje się jak ryba w kosmosie. Zwinna postać o niezgrabnych ruchach i otwartym na oścież umyśle. Nie wiadomo, co mu do głowy wleci, ale zostaje tam na porządne kilka minut. 

Kalendarz wydarzeń

Społeczność