FIRLEJ - Koncerty-Edukacja-Wystawy

Trwa wczytywanie danych ...

Wydarzenie Cykliczne: Stand-up na Wrocku: Grzegorz Halama 2

Data: 16 Listopada 2017
Godzina: 20:00
Wstęp: 30,00 PLN
 

Komik, aktor komediowy, filmowy i teatralny, parodysta, muzyk, a przede wszystkim ojciec chrzestny polskiego stand-upu. Kolejną gwiazdą Festiwalu Wrocek będzie sam Grzegorz Halama!

Znany ze świetnego poczucia humoru, dystansu do siebie oraz wyjątkowego stylu komik znów będzie gościem Festiwalu Wrocek. Tym razem postanowił przetestować na publiczności Stand-upu na Wrocku jeszcze nigdzie nie publikowany materiał, który jest szykowany do całkowicie nowego programu. To wyjątkowa szansa, by jako pierwsi pośmiać się z żartów, z którymi Grzegorz Halama za chwilę ruszy w tournee po całym kraju.

Na kolejny Stand-up na Wrocku zapraszamy w czwartek, 16 listopada, o godz. 20 do Klubu Firlej przy ul. Grabiszyńskiej 56. Bilety w cenie 25 zł dostępne na www.festiwalwrocek.pl/wydarzenia.html. W dniu koncertu bilety w cenie 30 zł dostępne w Firleju od godz. 19. Program przeznaczony dla osób dorosłych. 

Stand-up na Wrocku to cykl imprez odbywających się w Klubie Firlej w ramach kultowego Komediowego Międzynarodowego Festiwalu Wrocek. Każda impreza to ponad dwie godziny doskonałej rozrywki w klimacie stand-up comedy w wykonaniu najlepszych polskich komików. Mecenat nad wydarzeniem sprawuje miasto Wrocław.

Kalendarz wydarzeń

Społeczność