FIRLEJ - Koncerty-Edukacja-Wystawy

Trwa wczytywanie danych ...

Więcej

 

Tylko w kwietniu oferujemy 10% upust na wynajem Firleja w celu urządzenia 18-stki bądź innej imprezy urodzinowej. Szczegły pod numerem telefonu: 71 795 66 67. (Więcej)

 

Warsztaty z fotografii mody, szycia, ilustracji mody oraz stylizacji sylwetki ruszają 8 kwietnia! Zapisy już trwają. (Więcej)

 
24 / 03

Wystawa: Placki na papierze

Na wystawie w Ośrodku Działań Artystycznych Firlej zaprezentowanych zostanie ok. 30 plakatów sześciu artystów młodszego pokolenia, którzy w swoich pracach, z różnych powodów, sięgnęli po motyw płyty winylowej. Będą to zarówno plakaty do giełd płytowych, koncertów, wydarzeń kulturalnych, na zamówienie, jak i te stworzone dla frajdy i z miłości do winyla.

25 / 03

Koncert: OBSCURE SPHINX

Od samego założenia w 2008 r Obscure Sphinx wytrwale buduje swoją pozycję swoistego fenomenu polskiej sceny metalowej. Jak się jej to udaje możecie sprawdzić już w marcu, w Firleju.

05 / 04

Koncert: TOMMY CASH

Agencje Go Ahead i P.W. Events - koncerty zapraszają na koncert estońskiego rapera - TOMM¥’EGO €A$HA! Do zobaczenia 5.04 we wrocławskim Firleju!

06 / 04

Koncert charytatywny: SUPER GIRL ROMANTIC BOYS, THE KURWS, UKRYTE ZALETY SYSTEMU

Zapraszamy na specjalny, charytatywny koncert legendarnej kapeli Super Girl Romantic Boys, które wraz z dwoma wrocławskimi składami, The Kurws i Ukrytymi Zaletami Systemu zagrają dla mamy basisty The Kurws, Kuby Majchrzaka, walczącej z rakiem. 

15 / 04

Koncert: HOCICO

Zespół meksykański grający połączenie industrialu z harsh-electro już w kwietniu na deskach naszego klubu! 

28 / 04

Koncert: MGŁA, BESTIAL RAIDS, LUCIFYRE

Fenomenalna grupa Mgła rusza wraz z innymi przedstawicielami black metalowej sceny, Bestial Raids i Lvcifyre, w kilkudniową trasę po Polsce, która odbędzie się na przełomie kwietnia / maja. W jej ramach zespoły odwiedzą Firlej. 

19 / 05

Koncert: AIRBAG

Z radością informujemy, że koncert grupy Airbag odwołany na początku lutego z powodu nagłej choroby jednego z muzyków, odbędzie się 19 maja. 

10 / 06

Koncert: ROTTING CHRIST

Klub Firlej, Knock Out Productions oraz Left Hand Sounds prezentują koncert Rotting Christ! Legenda greckiej sceny metalowej będzie w tym roku obchodzić 30. rocznicę powstania formacji.

12 / 10

Koncert: BROTHER FIRETRIBE FEAT. EMPPU VUORINEN (Nightwish guitarist)

Klub Firlej oraz Knock Out Productions prezentuje koncert hard-rock’owej grupy Brother Firetribe! Będzie to jedyny występ grupy w naszym kraju w trakcie trwania jesiennej trasy koncertowej po Europie.

Kalendarz wydarzeń

Społeczność