FIRLEJ - Koncerty-Edukacja-Wystawy

Trwa wczytywanie danych ...

 

WRZESIEŃ

 

  Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty kulturalnej na wrzesień!

 

   Kolażowe Pre-Party piątki / 18:00-20:00

   Dolnośląska Giełda Fonograficzna 2/09 13:00-15:00

   Otwarta Wymiana Sąsiedzka 16/09 12:00-15:00

   Sąsiedzkie Warcaby 14/09 16:00-18:00

   Warsztaty z robienia łapaczy snów 7/09 16:00-18:00

 

  Jeśli masz pomysł na warsztaty, zajęcia jogi, klub miłośników kotów,

  książek lub gotowania albo po prostu szukasz miejsca

  do realizacji swojej inicjatywy to napisz lub zadzwoń do nas, a my

  pomożemy Ci zorganizować to u nas.

 

 FB: firlejkawiarnia

 E-mail: kawiarnia.w.firleju@gmail.com

 

 

ZRÓB U NAS IMPREZĘ

 

 Szczegły pod numerem telefonu: 71 795 66 67. (Więcej)

 

 

Zapraszamy do udziału i uczestnictwa w wydarzeniach kulturalnych i społecznych, które ruszają już od drugiej połowy września, a trwać będą do początku listopada. Wszystkie inicjatywy odbywać się będą na naszym osiedlu w ramach projektu Firlej Zaprasza. (Więcej)

 

 
23 / 09

SMN WaxEaters Beat-Session x Firlej

SMN WAXEATERS BEAT-SESSION powraca, tym razem do Ośrodka Działań Artystycznych "Firlej"!Czekać będą na Was dwa pomieszczenia (Beat Room i Jam Room), darmowy sprzęt do testu, warsztat z Kubą Sojką oraz pierwsza edycja Beat'em All Contest!

28 / 09

Klasycznie na Wrocku, Festiwal WROCEK 2017 - Wieczór II

Klasycznie na Wrocku to cykl imprez odbywających się raz w miesiącu w Klubie Firlej w ramach kultowego Komediowego Międzynarodowego Festiwalu Wrocek. Mecenat nad wydarzeniem sprawuje miasto Wrocław

28 / 09

Wydarzenie Cykliczne: Stand-up na Wrocku: Paulina Potocka/Michał Kutek/Paweł Chałupka

Przed nami drugi wrześniowy odcinek Stand-upu na Wrocku. Tym razem zaprosiliśmy komików, którzy zaprowadzą nas w światy istniejące jedynie w ich głowach. Przygotujcie się na nieco abstrakcji doprawionej szczyptą autoironii oraz nieoczywistych, ale piekielnie dobrych żartów.

01 / 10

Zabawa fantowa dla Puszy

Zapraszamy do wzięcia udziału w loterii, z której środki przeznaczymy na walkę o objęcie całego terenu Puszczy Parkiem Narodowym! Wydarzenie odbywa się w ramach Weekendu dla Puszczy Białowieskiej.

03 / 10

Klub Realizatorów Filmowych - październik

Kolejny pokaz Klubu Realizatorów Filmowych - nieformalnej inicjatywy, która dąży do zetknięcia ze sobą ludzi, wyrażających siebie poprzez film.

 

06 / 10

Andrzej Rogowski - wystawa

Zapraszamy na wystawę prac Andrzeja Rogowskiego, podczas której zaprezentowanych zostanie ponad dwadzieścia kolaży artysty, tworzonych od początku lat 80.

07 / 10

Wydarzenie cykliczne: DOLNOŚLĄSKA GIEŁDA FONOGRAFICZNA

Dolnośląska Giełda Fonograficzna to cykliczne wydarzenie kulturalne, które odbywa się zawsze w pierwszą sobotą miesiąca, w godzinach od 13 do 15. 

12 / 10

BROTHER FIRETRIBE FEAT. EMPPU VUORINEN (Nightwish guitarist)

Klub firlej oraz Knock Out Productions prezentuje koncert hard-rock’owej grupy Brother Firetribe! Będzie to jedyny występ grupy w naszym kraju w trakcie trwania jesiennej trasy koncertowej po Europie.

14 / 10

LUCIFER'S FRIEND // LIZARD

Lucifer's Friend po raz pierwszy w Polsce. Formacja na czele z Johnem Lawtonem wystąpi we Wrocławiu. Razem z legendą w trasę ruszy grupa Lizard.

19 / 10

Wydarzenie Cykliczne: Stand-up na Wrocku

Stand-up na Wrocku to cykl imprez odbywających się w Klubie Firlej w ramach kultowego Komediowego Międzynarodowego Festiwalu Wrocek. Każda impreza to ponad dwie godziny doskonałej rozrywki w klimacie stand-up comedy w wykonaniu najlepszych polskich komików.