TERAZ TY! cykl spotkań w Kawiarni Sąsiedzkiej

Teraz Ty! to cykl spotkań odbywających się w Kawiarni Sąsiedzkiej (ODA Firlej) we Wrocławiu, które skupiają się na aktywizacji naszych sąsiadów. Tematem przewodnim są pasje i zainteresowania uczestników.

W ubiegłym sezonie skupiliśmy się, na stworzeniu przyjaznej przestrzeni do wspólnych spotkań i rozmów przy kawie i herbacie, proponując jednoczenie różne formy aktywności - warsztaty, wieczorki poetyckie, wernisaże. W tym sezonie chcemy pójść o krok dalej i programowanie tych wydarzeń powierzyć Sąsiadom - teraz to oni będą animatorami tego miejsca, prowadzącymi warsztaty, dyskusje. 

Warsztaty odbywające się w Kawiarni od poniedziałku do piątku w godzinach 13:00 - 15:00 są prowadzone przez naszych gości - to oni proponują temat, ustalają grafik i wzajemnie inspirują się do twórczego spędzania czasu.

Od września z powodzeniem wyplatamy papierową wiklinę, uczymy się quillingu, szyjemy kwiaty, barwimy papier listowy, robimy świeczniki a wszystko to pod okiem sąsiadów.

Fot. Katarzyna Religa

Podróżujesz? Kolekcjonujesz znaczki? Zbierasz przepisy na ciasto drożdżowe? Malujesz? Piszesz? A może znasz haft matematyczny? Czekamy na Ciebie!
Twórz z nami najbardziej sąsiedzką kawiarnie w Twojej okolicy.
 
Więcej informacji tutaj.
Wpis w kategorii: Aktualności