Spotkanie informacyjne z cyklu Teraz Ty! w Kawiarni Sąsiedzkiej

Teraz Ty! to cykl spotkań odbywających się w Kawiarni Sąsiedzkiej we Wrocławiu, które skupiają się na aktywizacji naszych sąsiadów. Tematem przewodnim są pasje i zainteresowania uczestników.

22 listopada o g. 18:00 zapraszamy na spotkanie informacyjne

Warsztaty odbywające się w Kawiarni od poniedziałku do piątku, o godz. 13:00 - 15:00, są prowadzone przez naszych gości - to oni proponują temat, ustalają grafik i wzajemnie inspirują się do twórczego spędzania czasu.

Od września z powodzeniem wyplatamy papierową wiklinę, uczymy się quillingu, szyjemy kwiaty, barwimy papier listowy, robimy świeczniki a wszystko to pod okiem sąsiadów.

Podróżujesz? Kolekcjonujesz znaczki? Zbierasz przepisy na ciasto drożdżowe? Malujesz? Piszesz? A może znasz haft matematyczny? Czekamy na Ciebie! Twórz z nami najbardziej sąsiedzką kawiarnie w Twojej okolicy!

Chcemy się nadal rozwijać, wymieniać doświadczenia, uczyć nowych rzeczy, słuchać ciekawych historii dlatego zapraszamy wszystkich ludzi z pasją na spotkanie, które odbędzie się 22 listopada o godz. 18:00 w Kawiarni Sąsiedzkiej (ul. Grabiszyńska, 56).

Przyjdź, poznaj nas, podziel się swoim hobby, wpisz się w grafik i inspiruj swoje najbliższe otoczenie!

 

Więcej informacji o wydarzeniu tutaj

Więcej informacji o cyklu spotkań Teraz Ty! tutaj

Wpis w kategorii: Aktualności