Nowy sezon w Kawiarni Sąsiedzkiej

Drodzy Sąsiedzi! Kawiarnia Sąsiedzka wraca do Was z nową ofertą, która łączy działania online oraz wydarzenia odbywające się w budynku ośrodka.

Wrzesień w Kawiarni Sąsiedzkiej:

Zapraszamy w każdy wtorek (8,15,22,29.09) o godz. 11:00 na Ławeczkę Sąsiedzką. Nasza animatorka Katarzyna Religa zaprasza Sąsiadów na cotygodniowe sąsiedzkie pogaduchy. Spotkania odbywać się będą w czasie rzeczywistym na stronie Facebook „Kawiarnia Sąsiedzka”.

W każdą środę (9,16,23,30.09) o godz. 11:00 zapraszamy Was do odwiedzenia Sąsiedzkiej Biblioteczki, spotkania prowadzonego na żywo przez Olgę Szelc, która opowie Wam o ciekawych, pięknych, inspirujących, a czasem nawet przerażających książkach. To ostatnie specjalnie dla miłośników kryminałów, thrillerów  i horrorów.

19 września w godz. 12:00-15:00 odbędzie się Pchli Targ - comiesięczna inicjatywa, która pozwala na wyjątkowe, nietuzinkowe zakupy oraz możliwość sprzedaży swoich ubrań, książek, kwiatów, zabawek i innych bibelotów.

W niedziele 20 września zapraszamy najmłodszych Sąsiadów na Niedzielne warsztaty dla dzieci w Firleju.

24 września w godz. 18:00-20:00 odbędą się Warsztaty po sąsiedzku - wydarzenie, które łączy Warsztaty domowego designu oraz Wspólne robienie kolaży.

Kawiarnia Sąsiedzka to projekt Firleja, miejsce wspólnych inicjatyw kulturalnych i społecznych, realizowanych przez ludzi z sąsiedztwa.

Więcej informacji o aktywnościach w Kawiarni Sąsiedzkiej znajdziecie na Facebooku.

Wpis w kategorii: Aktualności