Firlej online 2 - cykl koncertów specjalnych

Zapraszamy na drugą edycję cyklu koncertów specjalnych "Firlej online 2"!

- Szanujmy co mamy. Wykorzystujmy te okoliczności, które nam sprzyjają. Drugi rok pandemii przynosi drugą edycję cyklu koncertów " Firlej online". Wolelibyśmy spotkać się w czasie koncertów z muzykami na scenie, ale jest jak jest. Możemy się cieszyć, że mamy możliwość spotkania online. Firlej skrzętnie to wykorzystuje, każdą okazję, żeby pracować jak " za dawnych lat". Właściwie nasz cykl mógłby się nazywać " Bez marudzenia" . Zapraszam do uczestniczenia w koncertach: "Mentor" i "Xdzvonx" i w spotkaniach Kawiarni Sąsiedzkiej. Byle do wiosny. Byle do końca pandemii. W kontakcie - Robert Chmielewski.

W ostatni weekend każdego miesiąca zapraszamy na serię koncertów polskich muzyków, które będą transmitowane na żywo na stronie FB Firleja. W ramach akcji „Firlej online 2” zaplanowane są koncerty takich artystów: zespół hardcore, black metalowy MENTOR, elektroniczny duet xDZVØNx, folk-rockowy muzyk PETER J. BIRCH oraz wokalistka PATRYCJA HEFCZYŃSKA.

Uruchomiliśmy sprzedaż wirtualnych biletów na akcję „Firlej online 2” w cenie 10 zł. Aby wspomóc akcję, należy wejść na stronę www.firlej.wroc.pl i dokonać płatności.

Więcej informacji na stronie oraz na Facebooku.

Wpis w kategorii: Aktualności