BirdPen – All Function One Tour

21 czerwca o 20.00 Firlej zaprasza na koncert angielskiego zespołu BirdPen.

Bilety
59,00 zł (przedsprzedaż)
59,00 zł (w dniu wydarzenia)
Sprzedaż biletów:
https://www.eventim.pl/event/birdpen-klub-firlej
https://sklep.ebilet.pl/244038804808138842

Regulamin wydarzenia znajduje się na www.goodtaste.pl/regulamin

O zespole i o płycie
W skład alternatywno-elektroniczno-rockowego BirdPen wchodzą Dave Pen (gitarzysta i wokalista zespołu Archive) oraz Mike Bird. Zespół powstał w 2003 roku, ale pierwszy album On/Off/Safety/Danger" wydał dopiero w 2009 roku. Po premierze LP zespół był supportem trasy Archive’s Controlling Crowds po Europie. Według wielu krytyków uważało, że Birdpen kojarzyć się może z Radiohead.

Szóstym albumem w dorobku zespołu jest powstały w pandemii album All Function One". Tematem towarzyszącym utworom jest przede wszystkim samoizolacja i strach przed otaczającym światem. Zespół następująco komentuje tematykę albumu:

Przez to, co zaczęło się dziać wokół, zaczęliśmy podświadomie skupiać się na temacie izolacji. Nie do końca chodziło nam o globalną pandemię i konieczność pozostania w domach, ale o to, ile czasu człowiek już spędza zamknięty w sobie. Strach przed światem sprawia, że bezpieczniej czujemy się w “naszych wnętrzach”. To album o ludziach niewidzialnych i zagubionych, ale i o nadziei, że jeśli zbierzemy się razem, to wszystko będzie funkcjonować jako jedność”.

All Function One" został wydany 5 marca 2021 roku przez Jar Records, a wyprodukowany wyprodukowany przez Franka Arkwrighta w Abbey Road Studios.


Wydarzenie na Facebooku tutaj

Informacje organizacyjne

W czasie wydarzenia bar będzie nieczynny. 
Opis koncertu w języku łatwym do czytania – ETR (EASY TO READ)
21 czerwca o 20.00 odbędzie się koncert zespołu BirdPen.
BirdPen to zespół z Anglii.
Bilety kosztują 59 zł. 
Bilet możesz kupić na stronie internetowej.
Aby kupić bilet wejdź w link: tutaj
Wpis w kategorii: Aktualności