FIRLEJ - Koncerty-Edukacja-Wystawy

Trwa wczytywanie danych ...

 
HOME
Aktualności

 

Dolnośląska Giełda Fograficzna to cykliczne wydarzenie kulturalne odbywające się w Firleju zawsze w pierwszą sobotą miesiąca, w godzinach od 13:00 do 15:00.

⊙⊙⊙⊙

Sobotnie spotkania z Dolnośląską Giełdą Fonograficzną to doskonała okazja, aby uzupełniać swoją kolekcję płyt, nabyć trochę nowych nagrań, powymieniać się krążkami, czy po prostu pospotykać się i porozmawiać w przyjaznej atmosferze.

Zwykle na giełdzie dostępnych jest co najmniej kilka tysięcy płyt różnych gatunków – rock, metal, jazz, pop, alternatywa, elektronika. Dominujący nośnik to winyl, ale można też znaleźć płyty CD oraz kasety magnetofonowe. Wstęp na giełdę jest bezpłatny zarówno dla wystawców, jak i kupujących. W sezonie wiosenno-letnim stoiska z płytami są ustawione także przy wejściu do klubu, na ulicy Grabiszyńskiej. W słonecznej aurze jeszcze przyjemniej poluje się na swoje ukochane tytuły muzyczne.

 

terminarz giełdy 2017

 • 7. stycznia 2017 / 13:00 - 15:00
  • 4. lutego 2017 / 13:00 - 15:00
  • 4. marca 2017 / 13:00 - 15:00
  • 1. kwietnia 2017 / 13:00 - 15:00
  • 6. maja 2017 / 13:00 - 15:00
  • 3. czerwca 2017 / 13:00 - 15:00
  • 1. lipca 2017 / 13:00 - 15:00 [edycja wakacjna]
  • 5. sierpnia 2017 / 13:00 - 15:00 [edycja wakacyjna]
  • 2 września 2017 / 13:00 - 15:00
  • 7 października 2017 / 13:00 - 15:00
  • 4 listopada 2017 / 13:00 - 15:00 (5. urodziny)
  • 2 grudnia 2017 / 13:00 - 15:00

  cdn.

   

 

 

Rację może mieć zawodowiec,

ale dokonać czegoś może tylko amator,

gdyż swojej sprawie oddany jest do końca”

 William Lane Craig

 

Każdy z nas postrzega rzeczywistość na swój sposób, a tylko niektórzy swój punkt widzenia starają się zmaterializować. Można do tego celu używać różnych środków. Wielu wybiera kamerę. Klub Realizatorów Filmowych (KRF) to inicjatywa nieformalna, która dąży do zetknięcia ze sobą ludzi wyrażających siebie poprzez film. Mogą to być zarówno ludzie młodzi jak i starzy, amatorzy i fachowcy, samodzielni zapaleńcy i ci działający w grupach (na spotkania KRF zaproszeni są też miłośnicy kina oraz wszyscy, którzy chcą w nich uczestniczyć).


Nieodłącznym punktem każdego spotkania jest pokaz filmowy, na który składają się realizacje klubowiczów. To właśnie czyjś twór, wizja - daleko bardziej niż same słowa – pozwalają nam prawdziwie odczuć drugą osobę i ewentualnie przekonać nas do zrobienia z nią filmu. Każdy może zgłosić swój film, każdy może zostać klubowiczem. Nie rozdajemy legitymacji członkowskich, ani nie pobieramy opłat. 
Klubowiczem zostajesz automatycznie w momencie przyjścia na pokaz KRF. Od Ciebie zależy, czy będzie klubowiczem biernym, czyli tylko takim, który ogląda filmy, czy też klubowiczem aktywnym, czyli kreującym repertuar, kręcącym filmy, udzielającym się w dyskusji, sugerującym nowe pomysły, rozwiązania, idee itp. itd. Naszym celem jest wzajemna wymiana doświadczeń oraz konkretna pomoc w celu realizacji pomysłu któregoś z klubowiczów. Ktoś może szukać aktora, technicznego pomocnika, rekwizytu, kamery, ktoś inny scenarzysty, lub reżysera. Efekty naszych spotkań nie są z góry ustalone, lecz wynikają ze spontanicznej rozmowy poznających się ludzi oraz ich indywidualnego zaangażowania. 

Klub Realizatorów Filmowych zawiązał się, gdyż w obszarze kina amatorskiego, niezależnego, offowego (mniejsza o nazwę), dostrzegamy sporą lukę. Na festiwalach oraz przeglądach o takim profilu, mamy coraz częściej do czynienia z techniczną batalią, która z roku na rok, coraz silniej ruguje amatorów - posługujących się skromnymi środkami - o osobistym przekazie oraz indywidualnej wizji. Do programów takich pokazów dostają się już z reguły nie filmy, lecz produkty, które – w sposób mniej lub bardziej świadomy - parodiują tzw. kino profesjonalne. Z drugiej strony zaczyna brakować zwyczajnych ludzi z kamerą - na modłę Dźigi Wiertowa – filmowych wariatów, marzycieli. A może wciąż oni istnieją, przycupnięci gdzieś w szarym kącie, na skrajnym marginesie filmowego światka. Wierzymy w to drugie, dlatego powstanie Klubu, uznaliśmy za słuszne oraz potrzebne. 

ZASADY KLUBU:

1. Spotkanie zaczyna się od pokazu filmowego - każdy może podzielić się swoją twórczością z innymi. 
2. Po pokazie jest miejsce na luźne rozmowy oraz ewentualną dyskusję i piwo. 
3. Członkiem Klubu jest każdy, kto kręci, lub chce kręcić filmy.
4. Na spotkanie Klubu może przyjść każdy, kto chce.
5. Nie ma ścisłego kanonu oraz konwencji, najważniejsza jest otwartość, swoboda oraz dobry humor.   Spotkania Klubu Realizatorów Filmowych w sezonie zimowym 2017:

 • 3. stycznia 2017 / godz. 18:00
 • 7. lutego 2017 / godz. 18:00
 • 7. marca 2017 / godz. 18:00
 • 11. kwietnia 2017 / godz. 18:00
 • 9. maja 2017 / godz. 18:00
 • 12. czerwca 2017 / godz. 18:00
 • wakacje
 • wakacje
 • 5. września 2017 / godz. 18:00
 • 3. października 2017 / godz. 18:00
 • 7. listopada 2017 / godz. 18:00
 • 5. grudnia 2017 / godz. 18:00

Wstęp wolny!

 

 

 

Wrocławianie, w ostatnich miesiącach, często spotykali się w okolicach ul. Grabiszyńskiej. Wszystko za sprawą inicjatyw organizowanych w ramach projektu “Firlej Zaprasza”. Już ponad 40 wydarzeń o charakterze artystycznym, społecznym i kulturalnym odbyło się w Firleju, w siedzibach organizatorów lub w przestrzeni miejskiej.To już ostatnia prosta projektu!

Od września do listopada realizowane są inicjatywy, które mają jednoczyć zainteresowanych kulturą wrocławian, głównie tych zamieszkujących okolice Firleja. Lokalni aktywiści oraz odbiorcy sztuki poprzez inicjatywy tworzą otwarte i tolerancyjne miasto. Wszystko dzięki dotacji Narodowego Centrum Kultury w ramach programu “Dom Kultury + Inicjatywy Lokalne 2017”.

Zeszła niedziela w Firleju upłynęła pod hasłem dzielenia się wiedzą. Podczas warsztatów “Czasoprzestrzeń - otwarta wymiana umiejętności” dziesięć różnych osób, wśród nich tatuatorka, specjalista od komunikacji międzyludzkiej, psycholożka czy dietetyczka, poprowadziło warsztaty dzieląc się, zdobytym w swojej dziedzinie, doświadczeniem. Od godz. 13 podczas warsztatów ruchowych z komunikacji, Emilia Wojciechowska, która o sobie mówi, że pomaga ludziom polubić poniedziałki, pokazywała jak zachować się w sytuacji, gdy ktoś nie daje innym dojść do słowa w dyskusji. Przewodniczka po kobiecej seksualności, edukatorka oraz aktywistka, Voca Ilnicka, poprowadziła równie interesujące zajęcia dotyczące akceptacji własnego ciała. Mówiła o skutecznych sposobach, dzięki którym kobiety i mężczyźni mogą zmienić negatywne myślenie o sobie, niezależnie od punktu startowego. Od Adama Hordyńca, absolwenta administracji na Uniwersytecie Wrocławskim, zainteresowani dowiedzieli się o plusach i minusach zakładania działalności gospodarczej. Ostatnie spotkanie w ramach tego projektu zakończyło się późnym popołudniem, gdy na dworze powoli robiło się ciemno. Kilku uczestników zdecydowało się kontynuować zabawę dyskutując przy kawie serwowanej w Firleju.

 W zeszłym tygodniu wernisażem zakończyła się kolejna inicjatywa: “Portrety - rodzina z Grabiszyńskiej”. W ramach projektu odbyło się ponad 20 spotkań warsztatowych z grafiki tradycyjnej oraz komputerowej, których tematem była historia dawnej dzielnicy Wrocław Fabryczna oraz zawierane na przestrzeni lat relacje między jej mieszkańcami. Powstało prawie czterdzieści prac, które będzie można oglądać na oficjalnych blogu dziewczyn.

 

W kilka jesiennych sobót, na podwórku w okolicach ul. Stalowowolskiej we Wrocławiu, dzieci zamieniały śmietnikową wiatę w prawdziwe dzieło sztuki! Wszystko za sprawą projektu “U kwaśnego źródła - murale podnoszą sąsiedzkie morale”! Podczas pierwszego spotkania, Sylwia Owczarek wtajemniczyła małych artystów w tajniki sztuki murali oraz skuteczne zainspirowała ich do wykonania własnych, autorskich projektów. W trakcie kolejnych, dzieci przygotowywały "płótno" pod swoje dzieło, by w końcu stworzyć piękny mural, który odmienił podwórkową przestrzeń!

Zamykająca październik niedziela to był ostatni moment na aktywności na świeżym powietrzu. To dlatego, w okolicach ul. Grabiszyńskiej, odbyła się gra miejska “Skąd ten dzbanek”. Uczestnicy projektu, pomimo niesprzyjających warunków pogodowych, wyruszyli w podróż po osiedlu. Ku ich zadowoleniu trasa zakończyła się w ciepłej Zajezdni Grabiszyńska, której wnętrza mogli za darmo zwiedzić! Jak się okazało tytułowy dzbanek był kupiony w nieistniejącej już Kawiarni Lwowskiej przy ul. Świdnickiej, a nie, tak jak myślano, z ul. Lwowskiej we Wrocławiu.

W nadchodzących tygodniach ku końcowi będzie zmierzał projekt “Spotkania w Laboratorium Sztuki”, który organizuje Fundacja Jak Malowana. Przy ul. Rejtana 3, w siedzibie fundacji, jeszcze przez miesiąc, w każdy poniedziałek, odbywać się będą bezpłatne warsztaty z rękodzieła, na które mogą uczęszczać zarówno dzieci jak i dorośli. Na poprzednich spotkaniach uczestnicy w różnym wieku, różnych narodowości, profesjonaliści oraz amatorzy spotkali się, aby próbować swoich sił w malarstwie akrylowym na płótnie oraz w zajęciach graficznych.

 

Przed nami jeszcze kilka wydarzeń, między innymi, organizowany przez TONY oraz Szkołę Muzyki Nowoczesnej, jednodniowy “Dworzec Pełen Kultury”. W sobotę, 11 listopada, we wnętrzach Dworca Świebodzkiego, organizatorzy przygotują wiele stanowisk warsztatowych, między innymi z produkcji muzycznej czy ze scratchu. Przewodnicy oprowadzą gości po zabytkowych pomieszczeniach starego dworca. Odbędą się również występy chórów oraz koncerty lokalnych artystów i uczniów obu szkół.

Dokładnie 17 listopada odbędzie się ostatnie spotkanie w ramach międzypokoleniowego projektu “Muza - mała uczelnia zaocznie”, związane z tematyką ogólnopojętej informacji. Warsztaty są odpowiedzią na wszechobecność informacji, z którymi muszą sobie radzić zarówno dorośli, jak i dzieci. Małgorzata Jagiełło, doświadczony szkoleniowiec aplikacji internetowych, nauczy uczestników w jaki sposób zdobywać, weryfikować oraz interpretować informacje. Pozostałe, zakończone w październiku, zjazdy Muzy dotyczyły liczbologii, a dokładnie symetrii w życiu codziennym, a także kreacji, czyli twórczemu procesowi polegającemu na oddaniu światu, przetworzonego przez uczestników warsztatów, fragmentu rzeczywistości!


Zapraszamy do udziału i uczestnictwa w inicjatywach kulturalnych oraz społecznych, które będą odbywać się pod opieką Klubu Firlej w ramach programu Dom Kultury+ Inicjatywy Lokalne 2017, współfinansowanego przez Narodowe Centrum Kultury.

Wiosną 2017 roku, w ramach I fazy projektu, przeprowadziliśmy diagnozę potencjału kulturotwórczego osiedli sąsiadujących z ODA Firlej, którą zwieńczył konkurs na inicjatywy lokalne. Do konkursu zgłoszono 16 inicjatyw, z których do realizacji zostało wybranych - przez jury złożone z osób składających wnioski -  7 Inicjatyw. Na ich realizację, w ramach II fazy projektu, otrzymaliśmy od Narodowego Centrum Kultury 22 tys. zł.

Wydarzenia ruszają już od drugiej połowy września, a trwać będą do początku listopada. Regularnie, na naszym profilu oraz na stronie internetowej Firleja, będą pojawiać się informacje i aktualności o każdym wydarzeniu. Pierwsza inicjatywa startuje już 18 września!

Przypominamy jeszcze raz zwycięskie inicjatywyCZASOPRZESTRZEŃ – OTWARTA WYMIANA UMIEJĘTNOŚCI - cykl wydarzeń, gdzie uczestnicy będą mogli dzielić się swoimi kompetencjami. Wymiana umiejętności obejmuje 5 kategorii (języki, sport, rzemiosło, duchowość, życie codzienne). Wykonawcami projektu będą osoby prywatne zaproszone do podzielenia się swoją pasją, adresatami będą lokalni mieszkańcy.

U KWAŚNEGO ŹRÓDŁA MURALE PODNOSZĄ SĄSIEDZKIE MORALE - międzypokoleniowe warsztaty edukacyjno-artystyczne, które doprowadzą do powstania murali na m.in. dwóch powierzchniach w obrębie podwórek w okolicach ul. Stalowowolskiej, Tarnobrzeskiej i Kruczej. Warsztaty przeznaczone są dla dzieci, rodziców oraz seniorów i będą odbywać się cyklicznie. 

SPOTKANIA W LABORATORIUM SZTUKI - cykl międzypokoleniowych, otwartych warsztatów plastycznych połączonych z wystawami sztuki. Zaplanowanych jest 9 spotkań warsztatowych oraz 3 wernisaże wystaw. Projekt odbędzie się w lokalu fundacji przy ul. Rejtana 3. 

DWORZEC PEŁEN KULTURY - wydarzenie na terenie Dworca Świebodzkiego i w okolicy, w którego skład będzie wchodzić szereg atrakcji i inicjatyw, takich jak m.in.: warsztaty, historyczny spacer po Dworcu Świebodzkim i okolicach z przewodnikami, koncerty, prezentacja sprzętu muzycznego oraz minibazar. 

PORTRETY – RODZINA Z GRABISZYŃSKIEJ - cykl warsztatów artystycznych wykorzystujących sztuki tradycyjne i sztuki digital. Tematem warsztatów jest portret rodzinny w kontekście miejsca zamieszczania 

GRA MIEJSKA – SKĄD TEN DZBANEK - gra miejska, która będzie formą spaceru historycznego z mapą, połączonego z rozwiązywaniem zadań, łamigłówek, szukaniem informacji itd. W grze będzie można wziąć udział zarówno indywidualnie, jak i wspólnie z rodziną lub przyjaciółmi. 

MUZA – CZYLI MAŁA UCZELNIA ZAOCZNIE - spotkania obejmujące integrację międzypokoleniową podczas wspólnej nauki dzieci i rodziców. Projekt obejmuje stworzenie wspólnego kręgu, warsztatów edukacyjnych, czasu na pracę własną i przestrzeni do realizacji własnych projektów.

 

Zobacz pełny harmonogram wydarzeń

 

 


27.06.2017

 

ZWYCIĘZKIE PROJEKTY INICJATYW WYŁONIONE! 

 

 

Mieszkańcy osiedli sąsiadujących z Firlejem zaangażowali się w kulturę lokalną. Aż 16 wniosków zostało zgłoszonych do wieńczącego program Firlej Zaprasza konkursu! 27 czerwca na spotkaniu, podczas którego każdy z uczestników w trakcie 5-minutowej prezentacji mówił o swoim pomyśle, odbyło się głosowanie. Jury, złożone z jednego przedstawiciela każdej inicjatywy, zadecydowało o realizacji maksymalnej liczby 7 projektów. 

 

 • CZASOPRZESTRZEŃ – OTWARTA WYMIANA UMIEJĘTNOŚCI - cykl wydarzeń, gdzie uczestnicy będą mogli dzielić się swoimi kompetencjami. Wymiana umiejętności obejmuje 5 kategorii (język, sport, rzemiosło, duchowość, życie codzienne). Wykonawcami projektu będą osoby prywatne zaproszone do podzielenia się swoją pasją, adresatami będą lokalni mieszkańcy.

 • U KWAŚNEGO ŹRÓDŁA MURALE PODNOSZĄ SĄSIEDZKIE MORALE - międzypokoleniowe warsztaty edukacyjno-artystyczne, które doprowadzą do powstania murali na m.in. dwóch powierzchniach w obrębie podwórek w okolicach ul. Stalowowolskiej, Tarnobrzeskiej i Kruczej. Warsztaty przeznaczone są dla dzieci, rodziców oraz seniorów i będą odbywać się cyklicznie. 

 • SPOTKANIA W LABORATORIUM SZTUKI - cykl międzypokoleniowych, otwartych warsztatów plastycznych połączonych z wystawami sztuki. Zaplanowanych jest 9 spotkań warsztatowych oraz 3 wernisaże wystaw. Projekt odbędzie się w lokalu fundacji przy ul. Rejtana 3. Weźmie w nim udział łącznie od ok. 50 do 150 osób (aktywnych uczestników i widzów) w różnym wieku. 

 • DWORZEC PEŁEN KULTURY - wydarzenie na terenie Dworca Świebodzkiego i w okolicy, w którego skład będzie wchodzić szereg atrakcji i inicjatyw, takich jak: warsztaty (scratch z DJ’em Krótkim, trzygodzinne warsztaty z produkcji muzycznej z trzema nauczycielami Szkoły Muzyki Nowoczesnej, cztery ogólnodostępne stanowiska z instrumentami muzycznymi Novation Circuit), muzyczne pogotowie, historyczny spacer po Dworcu Świebodzkim i okolicach z przewodnikami, stanowisko DJ Shopu z prezentacją sprzętu oraz mini-bazarem, PKP Nieruchomości: prezentacja lokali na Dworcu Świebodzkim, Odra Studio: warsztaty z grafiki użytkowej, Projekt Rośliny: jak dbać o domową zieleń, DJ sety oraz koncerty artystów i artystek związanych ze Szkołą Muzyki Nowoczesnej, jak również TONAMI, koncert zespołów z lokalnej społeczności, domowe wypieki: stanowisko gastronomiczne, na którym lokalna społeczność może sprzedawać swoje przetwory oraz wypieki.

 • „PORTRETY – RODZINA Z GRABISZYŃSKIEJ” - CYKL WARSZTATÓW ARTYSTYCZNYCH – SZTUKI TRADYCYJNE, SZTUKI DIGITAL - cykl warsztatów artystycznych, których tematem jest portret rodzinny w kontekście miejsca zamieszkania. Pierwsza część to zajęcia z materiałami plastycznymi i wykonaniem projektu w oparciu o techniki tradycyjne. Druga część zajęć odbywać się będzie w pracowni komputerowej, gdzie uczestnicy wykonają grafikę komputerową. Podsumowaniem cyklu warsztatowego będzie wystawa prac wykonanych przez uczestników.

 • GRA MIEJSKA – SKĄD TEN DZBANEK - gra miejska, która będzie formą spaceru historycznego z mapą, połączonego z rozwiązywaniem zadań, łamigłówek, szukaniem informacji itd. W grze będzie można wziąć udział zarówno indywidualnie, jak i wspólnie z rodziną lub przyjaciółmi. Po spacerze odbędzie się spotkanie przy kawie i ciastku z uczestnikami, zebranie informacji zwrotnych oraz wybranie najciekawszych miejsc z gry miejskiej.

 • MUZA – CZYLI MAŁA UCZELNIA ZAOCZNIE - spotkania obejmujące integrację międzypokoleniową podczas wspólnej nauki dzieci i rodziców. Projekt obejmuje stworzenie wspólnego kręgu, warsztatów edukacyjnych, czasu na pracę własną, przestrzeń do realizacji własnych projektów i podsumowania.

 

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z obrad Jury!

 

 

 

 

 

 

 

Przeczytaj raport z  diagnozy potencjału kulturotwórczego osiedli: Grabiszyn-Grabiszynek, Przedmieście Świdnickie, Gajowice

 


05.06.2017 

Ruszył konkurs na realizację inicjatyw lokalnych!

 

850 x 400_KONKURS_STRONA2.png

 

Firlej ogłasza konkurs na realizację inicjatyw kulturalnych. Ma on na celu wyłonienie najciekawszych propozycji na działania o charakterze lokalnym, które zostaną zrealizowane na terenie osiedli skupionych wokół ODA Firlej (Przedmieście Świdnickie, Grabiszyn-Grabiszynek, Gajowice). Autorami, jak również wykonawcami projektów, będą sami mieszkańcy lub osoby związane z tym obszarem.

Konkurs trwa od 5.06. 2017 r. do 21.06.2017 r. W tym czasie będzie można zgłaszać wnioski na inicjatywy o charakterze kulturalnym, artystycznym, edukacyjno-kulturalnym lub kulturalno-społecznym skierowane do mieszkańców osiedli. Mile widziane będą inicjatywy z możliwością późniejszej kontynuacji o charakterze: prospołecznym, obywatelskim, międzypokoleniowym, a także integracyjnym.

Konkurs zakłada przyznanie od 3 do 7 inicjatyw, na które przeznaczona jest ogólna pula finansowa 22 000 zł.

Formularze konkursowe dostępne są w wersji papierowej w biurze Firleja (w dni powszednie w godz. od 9:00 do 15:00, ul Grabiszyńska 56) oraz w Kawiarni Sąsiedzkiej w Firleju (w godz. otwarcia kawiarni). Formularz i regulamin znajdziecie u dołu strony.

Wnioski konkursowe należy składać w terminie od 5.06.2017 r. do 21.06.2017 r. w formie papierowej w biurze lub elektronicznej, wysyłając na adres email: konkurs@firlej.wroc.pl

Linki do pobrania:

1. Regulamin konkursu

2. Formularz konkursowy - wersja do druku

3. Formularz konkursowy - wersja do wypełnienia

 

Projekt “Firlej Zaprasza” jest realizowany przez Ośrodek Działań Artystycznych Firlej i jest współfinansowany środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu “Dom Kultury + Inicjatywy Lokalne 2017.”

 


 

11.04.2017

Podsumowanie czterech spotkań z Cyklu Spotkań Osiedlowych

 

firlej zaprasza-cykl spotkań osiedlowych

 

Jesteśmy po pierwszym spotkaniu z cyklu Razem Dla Naszego Osiedla!Było to bardzo udane popołudnie za co bardzo Wam dziękujemy!

 

Co udało Nam się wspólnie wypracować?

 


- wyznaczyliśmy najczęściej uczęszczane trasy na osiedlu Grabiszyn-Grabiszynek,
- przybliżyliśmy sobie nasze historie związane z osiedlem,
- wyszukaliśmy osiedlowych działaczy,
- odpowiedzieliśmy na pytanie jak korzystam z kultury,

 

Jeżeli jesteście zainteresowani wynikami pierwszej diagnozy potencjału kulturotwórczego na naszym osiedlu piszcie do nas, chętnie je udostępnimy.

 

pierwsze spotkanie osiedlowe

 

pierwsze spotkanie osiedlowe

 

pierwsze spotkanie osiedlowe.

 

a tutaj kolejka po pyszną kawę serwowaną w naszej Kawiarence Sąsiedzkiej ☕ 🍩 🍰

 

 Na drugim spotkaniu z Cyklu Spotkań Osiedlowych dla odmiany rozawialiśmy o...Firleju! Czego oczekujesz od naszej instytucji? Co robimy dobrze, a co źle? W jaki sposób możemy Ci ułatwić przychodzenie do nas? Jak poprzednio frekwencja i cudowna energia dopisały! 

 

drugie spotkanie osiedlowe

 

drugie spotkanie osiedlowe

 

drugie spotkanie osiedlowe

 

Na kolejnym, trzecim spotkaniu stolikowym ustaliśmy zasady i kryteria konkursu na inicjatywy lokalne. To było bardzo pracowite spotkanie! Dziękujemy za zaangażowanie 😍

 

trzecie spotkanie stolikowe

 

trzecie spotkanie stolikowe

 

trzecie spotkanie stolikowe

 

 

 

Ostatnie spotkanie stolikowe mieliśmy przyjemność zorganizować w Centrum Historii Zajezdnia  Dziękujemy za frekwencję i za cudowną energię!

 

 

 

trzecie spotkanie stolikowe

 

trzecie spotkanie stolikowe

 

trzecie spotkanie stolikowe

 

 

 

Kalendarz wydarzeń

Społeczność