FIRLEJ - Koncerty-Edukacja-Wystawy

Trwa wczytywanie danych ...

Akademia Cyrkulacji: GAGA z Natalią Iwaniec

Data: 22 Marca 2018
Godzina: 17:00
Wstęp: 0,00 PLN
 

GAGA
z Natalią Iwaniec
/W RAMACH Akademii Cyrkulacji/

GaGa jest metodą pracy z ciałem Ohada Naharina, dyrektora artystycznego i choreografa Batsheva Dance Company w Tel Awiwie (Izrael). Jest to metoda pracy z ciałem pomocna dla tancerzy, jak i dla wszystkich, którzy lubią się ruszać. Jest to świadoma praca poprzez instynktowne poruszanie całą strukturą ciała. Dzięki tej metodzie ciało uzyskuje większą giętkość i elastyczność. Zajęcia polegają na improwizacji, w której wykorzystuje się pracę z wyobraźnią i kreatywność. Nauczyciel porusza się z uczniami przez cały czas trwania zajęć, co pozwala się uczniom inspirować jego ruchem i spotykać się w podobnym punkcie pracy w ruchu. Obecnie GaGa jest jedną z najbardziej wpływowych metod pracy w Izraelu. Jest codziennym treningiem dla tancerzy zespołu Batsheva Dance Company w Tel Awiwie. GaGa jest punktem wyjściowym dla Ohada w tworzeniu materiału choreograficznego. Jest to metoda, która ciągle się rozwija dzięki pracy Ohada i wszystkich nauczycieli GaGa na świecie.
Zajęcia Gaga dzielimy na dwa warianty: GaGa/people i GaGa/dancers. Zajęcia Gaga/people są skierowane do wszystkich ludzi, a GaGa/Dancers do tancerzy i studentów kierunków tanecznych.
Poza zajęciami GaGa, Natalia poprowadzi również zajęcia z choreografii i improwizacji.

PEDAGOG
Natalia Iwaniec
Natalia jest certyfikowaną nauczycielką GAGA. Uczyla na wielu miedzynarodowych festiwalach takich jak: Ibiza Contact Improvisation Festival, Dancing Poznan czy Incidans w Szwajcarii. Jako goscinna nauczycielka prowadzi lekcje na wyzszych uczelniach: NSCD w Leeds,w Trinity Laban w Londynie.
Poza intensywną praktyką nauczycielską GaGa, Natalia tańczyla m.in. w ramach festiwalu Resolution! w The Place w Londynie w spektaklu „Pieces of mosaic”,w Fryburgu podczas festiwalu Incidase w spektaklu „Hello Love”. Współtworzyła duet z Iwoną Olszowską „Naive recreatuve Dance”, ” Instantaneo” z Valeria D’Amico.
Obecnie Natalia stawia pierwsze kroki jako choreograf.

PLAN ZAJĘĆ:
Środa 21.03: 17.00-20.00
Gaga/people
Improwizacja 

Czwartek 22.03: 17.00-20.00
Gaga/dancers
Choreografia
Improwizacja

Piątek 23.03: 17.00-20.00
Gaga/people
Improwizacja

GDZIE: Firlej - Ośrodek Działań Artystycznych ul.Grabiszyńska 56,Wrocław

Zapisy i informacje 
cyrkulacje.zapisy@gmail.com

więcej informacji:www.cyrkulacje.wroclaw.pl

Kalendarz wydarzeń

Społeczność