FIRLEJ - Koncerty-Edukacja-Wystawy

Trwa wczytywanie danych ...

LUCIFER'S FRIEND // LIZARD

Data: 14 Października 2017
Godzina: 19:00
Wstęp: 110,00 PLN
 

Lucifer's Friend po raz pierwszy w Polsce !!!

Lucifer's Friend po raz pierwszy w Polsce. Formacja na czele z Johnem Lawtonem wystąpi we Wrocławiu. Razem z legendą w trasę ruszy grupa Lizard.

Geneza grupy sięga roku 1968. Od tego czasu muzycy zaserwowali swoim fanom wiele muzycznych doznań. Łączyli gatunki muzyczne, eksperymentowali instrumentalnie i łamali muzyczne standardy. Trudno było sobie z resztą wyobrazić w muzyce hard rockowej takie elementy jak chociażby róg. Oczywiście takie złudzenia na przestrzeni lat wymyślili "Przyjaciele Lucyfera" - zaskarbiając sobie coraz to szerszą grupę fanów.

Kolejnym ewenementem jest fakt, że John Lawton, to przecież jeden z historycznych głosów Uriah Heep. Firefly, Fallen Angel czy Innocent Victim, to dzieła ze stajni Uriah Heep z udziałem Lawtona.

Lucifer's Friend będący już kultową kapelą znajdziemy w rozpiskach koncertowych najważniejszych scen live na świecie. W tm roku grupa po raz kolejny zasili skład jednego z najważniejszych na świecie festiwali rockowych - Sweden Rock Festiwal.

Dla fanów w Polsce pojawia się zatem pierwsza i prawdopodobnie jedyna okazja, by zobaczyć legendę na żywo. Aż trzy koncerty. Mocne hard rockowe granie i niezapomniane emocje:

13.10.2017 Bielsko Biała klub Metrum

14.10.2017 Wrocław Klub Firlej

15.10.2017 Bydgoszcz Klub Kuźnia

Bilety można nabyć za pośrednictwem portalu Ticketpro.pl


Informujemy, że w dniu imprezy bilety będą dostępne również na bramce.

 

Video

Kalendarz wydarzeń

Społeczność