FIRLEJ - Koncerty-Edukacja-Wystawy

Trwa wczytywanie danych ...

SMN WaxEaters Beat-Session x Firlej

Data: 23 Września 2017
Godzina: 12:00
Wstęp: 0,00 PLN
 

SMN WaxEaters Beat-Session to pierwsze w Polsce sesje beatmakingowe stworzone przez producentów muzycznych dla producentów muzycznych.

Wydarzenie ma charakter jamu. Każdy producent, który przyniesie swój sprzęt do beatmakingu, będzie mógł się rozłożyć na głównym stole. Organizatorzy ze swojej strony zapewniają kilka gramofonów do odsłuchu oraz jedno stanowisko z gramofonem i komputerem do zgrywania sampli.  Ponadto, udostępniają całą bibliotekę WaxEaters VinylShop (2000 płyt) do darmowego samplingu.

W programie każdej edycji przewidziany jest także warsztat z beatmakingu, na który za każdym razem jest zaproszony inny gość. Warsztat polega na przedstawieniu swojej metody pracy, często jednak przybiera formę otwartej dyskusji. Na najbliższej będzie nim Kuba Sojka - jeden z czołowych przedstawicieli współczesnej polskiej sceny elektronicznej.

Finalnym punktem beat-sesji jest "Beat 'Em All Contest". Uczestnicy będą mogli zmierzyć się, tworząc beat na czas z wcześniej przygotowanej przez organizatorów paczki sampli zgranych z płyt winylowych, dźwięków zagranych przez zawodowych muzyków oraz wykorzystując syntezatory zapewnione przez dystrybutorów.

 

TIME TABLE
12:00-16:00 DIGGING, SAMPLING I BEATMAKING W BEAT ROOMIE / JAM SESSION W JAM ROOMIE.
16:00-18:00 BEAT'EM ALL CONTEST W BEAT ROOMIE / JAM SESSION W JAM ROOMIE.
18:00-19:00 DIGGING, SAMPLING, BEATMAKING W BEAT ROOMIE/ WARSZTAT W JAM ROOMIE
19:00-20:00 ODSŁUCH PRODUKCJI, WYŁONIENIE ZWYCIĘZCY, WRĘCZENIE NAGRODY

 

23 września 2017 pierwszy raz beat-sesja zawita do wrocławskiego Klubu Firlej, przy Grabiszyńskiej 56.

Start o godzinie 12:00!

Kalendarz wydarzeń

Społeczność