FIRLEJ - Koncerty-Edukacja-Wystawy

Trwa wczytywanie danych ...

YURI GAGARIN // SPACESLUG // GRUESOME GERTIE

Data: 22 Października 2017
Godzina: 19:00
Wstęp: 40,00 PLN
 

Yuri Gagarin [Space Rock/ Psychedelic Rock] [Goteborg, Szwecja]
https://www.facebook.com/yurigagarinspacerock/Yuri Gagarin to szwedzka kapela grająca ciężkiego space rocka. Powstała na początku 2012 roku w Goteborgu, początkowo jako trio, po pewnym czasie uformowała się do pięcioosobowego składu. Ich ciężki psychodeliczny dźwięk budują mocarne riffy, intensywna gitara rytmiczna, ciężkie bębny, klimatyczny bas i synthowe noisy w tle. Kapela zamknęła się w studio na początku 2013 roku by nagrać swój debiutancki krążek. W 2015 roku wydali EPkę Sea of Dust i ich drugi album At The Center Of All Infinity. Yuri Gagarin zagrał już liczne koncerty w Europie, jednak tym razem wystąpią po raz pierwszy w Polsce.


Spaceslug [Space/Doom/Psych] [Wrocław, Polska]
https://www.facebook.com/spaceslugband/Trio z Wrocławia w klimatach Space Doom/Psychodelic/Stoner. Ich debiutancka płyta "Lemanis" została bardzo dobrze przyjęta w mediach oraz wśród fanów muzyki z kręgu Stoner/Doom/Psych. Drugi album "Time Travel Dilemma" to kontynuacja muzycznych wizji i kosmicznych brzmień inspirowanych podróżami w nieznane zakątki wszechświata. 


Gruesome Gertie [Sludge/Doom/Post] [Wrocław, Polska]
https://www.facebook.com/GruesomeGertie/Mocne sludge'owe gitary utopione w doomowej stylistyce, podsycane otchłanią postmetalowych kompozycji. Teksty inspirowane są twórczością Carla Gustawa Junga, H.P Lovecrafta. Gruesome Gertie na każdym koncercie stara się zapewnić podróż w głąb najbardziej mrocznych zakamarków ludzkiej psychiki.


KIEDY: 22.10.17 (niedziela)
GDZIE:  Klub Firlej

Video

Kalendarz wydarzeń

Społeczność