FIRLEJ - Koncerty-Edukacja-Wystawy

Trwa wczytywanie danych ...

Teatr: OCALONA. HISTORIA PRAWDZIWA

Data: 10 Maj 2017
Godzina: 19:00
Wstęp: 35,00 PLN
 

Jeden z najlepszych spektakli odkrywających prawdę o zakazanym temacie jakim jest prostytucja. Jak wygląda dzień pracy prostytutki? Jak do niej trafiają po raz pierwszy? Czy w amsterdamskiej Dzielnicy Czerwonych Latarni widzimy dziewczyny, które same zdecydowały się na bycie kurtyzanami?


Zdradzamy sekrety sex-biznesu i opowiadamy historię dziewczyny, która trafiła do jednego z domów publicznych. Bardzo wyrazista sztuka wciągająca od pierwszej sekundy. Nie przejdziesz obok niej obojętnie.  Nie przegap i uchroń swoich bliskich przed podobnymi historiami.

Porwano 21-latkę w Amsterdamie, a następnie sprzedano. To najgorszy koszmar jaki może się przydarzyć. Od tego momentu jest zmuszona pracować w dzielnicy czerwonych latarni. Zahukana zarabia na swoich alfonsów... a oni traktują jak mięso. Wiecie, że ta historia wydarzyła się naprawdę.... Wstrząsająca, intrygująca, hipnotyzująca! Jej udało się jej wydostać... przez przypadek. Jak?

Reżyserem spektaklu jest Grzegorz Suski. Aktor teatralno-musicalowy, wokalista-śpiewak, tancerz , reżyser i kompozytor. Związany z Teatrem Muzycznym Roma w Warszawie.Absolwent Studia Aktorskiego przy Teatrze Stu w Krakowie. Ma w dorobku role dramatyczne (Hamlet, Wariat i zakonnica – Teatr STU, Trzej muszkieterowie – Teatr na Woli), musicalowe (Metro – Teatr Dramatyczny w Warszawie i Studio Buffo, Pan Twardowski, Cyrano – Teatr Komedia w Warszawie) kaskaderskie (w operach: Makbet – Teatr Wielki w Poznaniu, Halka, Cyrulik sewilski – Teatr Wielki w Warszawie). Jako reżyser debiutował spektaklem Cudowny Naszyjnik w Teatrze STU (zagrał tu trzy role, był autorem muzyki i choreografii). Pedagog PWST w Krakowie. Reżyser Teatru Hybrydy w Warszawie. Szef Agencji "Carpe Diem" (widowiska plenerowe).

- Pomysł na spektakl zrodził sie latem 2016 roku. Po przeczytaniu wstrząsającej biografii Sary Forsyth zdecydowałam się, że tym matriałem chciała bym rozpocząć moją działalność artystyczną w Polsce - opowiada o spektaklu Grzegorz Suski i dodaje -  Poza tym tragiczna autentyczność tej historii spowodowała iż zdecydowałam się na opowiadanie jej i przekazywanie dalej bez względu na konsekwencje i możliwe reakcje widzów

 

Bilety do nabycia przed spektaklem.

Kalendarz wydarzeń

Społeczność