FIRLEJ - Koncerty-Edukacja-Wystawy

Trwa wczytywanie danych ...

Koncert: TOMMY CASH

Data: 5 Kwietnia 2017
Godzina: 20:00
Wstęp: 59,00 PLN
: 49,00 PLN
 

Agencje Go Ahead i P.W. Events - koncerty zapraszają na koncert estońskiego rapera - TOMM¥’EGO €A$HA! Do zobaczenia 5.04 we wrocławskim Firleju!

TOMM¥ €A$H uważa się za przyszłą gwiazdę światowego rapu. Kolejne produkowane przez niego z dbałością klipy (w tym rozprzestrzeniające się w internecie z prędkością światła „Winaloto”) pokazują, że ma na to całkiem spore szanse. 

Nowoczesne elektroniczne brzmienie w połączeniu z postsowiecką stylistyką i mocnym akcentem składają się na fantastycznie dziwną i nieco mroczną kreację artystyczną estońskiego rapera. Jej świeżość w szybkim tempie zyskuje mu rzesze fanów. 

W 2014 pojawił się jego debiutancki album “Euroz Dollaz Yeniz”. Od wydania tego albumu Tommy udowadnia, że nie jest tylko sezonowym żartem z internetu ubranym w dres Adidasa, koszulkę na ramiączka i klapki. Szybko zdobył popularność – na początku w Estonii i pozostałych krajach bałtyckich, później w Rosji, a teraz podbija Europę Zachodnią.

"Jestem pięknym chłopcem z charyzmą 7-latka i wąsem Salvadora Dalego. Głupkowaty, tandetny i oderwany od rzeczywistości" - mówi o sobie Tommy. 

TOMMY CASH - Winaloto
https://www.youtube.com/watch?v=3OGMrZKIjKU

TOMMY CASH - Leave Me Alone
https://www.youtube.com/watch?v=9qoooUVu1cg

TOMMY CASH - Guez Whoz Bak
https://www.youtube.com/watch?v=-5ljAFG4W9U

Organizator: PW Events
Bilety: www.pwevents.pl, www.ticketpro.pl 

Video

Galeria

Kalendarz wydarzeń

Społeczność