FIRLEJ - Koncerty-Edukacja-Wystawy

Trwa wczytywanie danych ...

Wydarzenie cykliczne: DOLNOŚLĄSKA GIEŁDA FONOGRAFICZNA

Data: 4 Listopada 2017
Godzina: 13:00
Wstęp: 0,00 PLN
 

Wszystko wskazuje na to, że w listopadzie mija nam 5 lat. Najpierw byliśmy kiermaszem fonograficznym, potem giełdą. Stanęło na tym, że widujemy sie każdego miesiąca zawsze w pierwszą sobotę i wszyscy się bardzo lubimy. Dlatego poświętujmy trochę.
----------
W listopadzie, oprócz regularnego spotkania z płytami w Firleju, będzie tak: (atrakcji może regularnie przybywać i mogą być modyfikowane)
----------
- odbijamy grafiki giełdy na torbach i koszulkach - przynieś własne tkaniny!
- weż plakat! - do rozdania będziemy mieć 50 sztuk nowych i pięknych plakatów do giełdy. Kto pierwszy ten lepszy.
- loteria z nagrodami.
- bufet - przynieś coś dobrego do picia, albo jedzenia i poczęsuj się tym co przynieśli inni.

----------
Dolnośląska Giełda Fonograficzna to cykliczne wydarzenie kulturalne odbywające się w Firleju zawsze w pierwszą sobotą miesiąca, w godzinach od 13:00 do 15:00

Sobotnie spotkania z Dolnośląską Giełdą Fonograficzną to doskonała okazja, aby uzupełniać swoją kolekcję płyt, nabyć trochę nowych nagrań, powymieniać się krążkami, czy po prostu pospotykać się i porozmawiać w przyjaznej atmosferze.

Zwykle na giełdzie dostępnych jest co najmniej kilka tysięcy płyt różnych gatunków – rock, metal, jazz, pop, alternatywa, elektronika. Dominujący nośnik to winyl, ale można też znaleźć płyty CD oraz kasety magnetofonowe. Wstęp na giełdę jest bezpłatny zarówno dla wystawców, jak i kupujących. W sezonie wiosenno-letnim tym bardziej warto odwiedzić Firlej, ponieważ stoiska z płytami zostaną ustawione także przy wejściu do klubu, na ulicy Grabiszyńskiej. W słonecznej aurze jeszcze przyjemniej będzie się polowało na swoje ukochane tytuły muzyczne.

 

Kalendarz wydarzeń

Społeczność